Pytania i odpowiedzi


Do której godziny gra Państwa zespół?

Zespół gra do godziny, do której ustalono z zamawiającym. W przypadku wesel umowę standardowo podpisujemy do godziny 04.00 dnia następnego. Oczywiście, za dodatkową opłatą, możemy przedłużyć czas trwania imprezy.

Czy Państwa zespół gra na „błogosławieństwie”?

Niestety nie. Z przyczyn logistycznych musieliśmy zrezygnować z wykonywania tej usługi. Mamy jednak zaprzyjaźnionych muzyków, którzy za dodatkową opłatą wykonają to zlecenie.

Czy Państwa zespół gra na "poprawinach"?

Tak. Zwykle czas trwania usługi wynosi maksymalnie 5 godz. Najczęściej zleceniodawca zobowiązany jest wtedy do zapewnienia noclegu dla zespołu.

Czy Państwa zespół zagra wybrany utwór na pierwszy taniec?

Wykonanie utworu na pierwszy taniec zależy od jego stopnia trudności. Musimy zatem dużo wcześniej znać tytuł alby móc się przygotować. Najczęściej zajmuje nam to ok. 2-3 tygodni.

Czy jest możliwość wpłynięcia na repertuar oraz przebieg programu imprezy?

Tak. Oczywiście nie przygotujemy całego nowego repertuaru. Niemniej jednak nasi klienci mogą sugerować nam listę maksymalnie 20 utworów pożądanych i niepożądanych.

Czy Państwa zespół gra muzykę disco-polo?

Tak, w granicach rozsądku. Masz repertuar jest bardzo zróżnicowany. Chcemy zaspokoić możliwie szerokie gusta gości.

Czy Państwa zespół posiada inne materiały filmowe z imprez, niż te pokazane na stronie internetowej zespołu?

Nie. Na stronie internetowej zespołu znajdują się wszystkie aktualnie dostępne materiały filmowe.

Czy Państwa zespół rezerwuje terminy?

Tak. W przypadku zainteresowania tym samym terminem przez kilku klientów umowę podpisujemy z pierwszym zdecydowanym na naszą usługę. Zatem jedyną skuteczną metodą zarezerwowania terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku.

Jak można podpisać umowę z Państwa zespołem?

Umowę można podpisać korespondencyjnie, albo osobiście na spotkaniu.

Czy goście weselni mogą zaśpiewać lub zagrać z zespołem?

Jeżeli chodzi o zaśpiewanie 1 utworu to z pewnością pod koniec wesela nie będzie to stanowiło problemu, pod warunkiem zaprezentowania odpowiedniego poziomu . Możliwość grania na instrumencie możliwa jest jedynie na własnym – np. akordeonie czy gitarze za zgodą wynajmującego.